Kerim Günsal Kimdir?

1980 yılında Almanya’da doğdum. Babam ve annem Türk ancak evlendiklerinden itibaren Almanya’da yaşamaya başlamışlar. Türkiye’den ayrı olmaktan ilk başta zorlansalar da şimdilerde oldukça mutlu ve huzurlular. İnsanların doğdukları yerden çok doydukları yerin önemli olduğunun iyi birer kanıtı annem ile babam. Bende 28 yaşıma kadar onlarla birlikte Almanya’da yaşadım. Daha sonraları çok yakın arkadaşlarımın baskısı ile Türkiye’de de kendime bir hayat kurdum. İlk başlarda sıklıkla Almanya Türkiye arasında gidip gelirken bu sıklık giderek azaldı. Artık hayatımın büyük bir bölümünü Türkiye’de İstanbul’da ki evimde geçiriyorum. Almanya’ya gittiğimde İstanbul2u çok özlüyorum.

 

 

Burada arkadaşlarımla birlikte hoş vakit geçirmek en büyük hobim.  Ayrıca arkadaş grubumun içerisinde birkaç arkadaşım ile birlikte ufak bir müzik grubu kurduk. İlk önceleri evlerimizde kendi kendimize çalıp eğlenirken daha sonraları yakın bir arkadaşımızın barında çalmaya başladık. Şimdilerde sadece hobi olarak devam ettirdiğimiz müzik bize insanlarla farklı iletişim yollarını öğretti.

Bu bloğu oluştururken birbirinden farklı konularda alanlar oluşturmak. Tanımadığımız kişilerin fikirleri ile kendi fikirlerimizi karşılaştırıp pekiştirmek, farklı açılardan hayata bakmak için bu blogta değerli dostlarımla birlikte konular oluşturmakta ve fikirlerimizi tecrübelerimizi paylaşmaktayız.

Write a comment